Reprezentację Polski po meczu z Holandią żegnały gwizdy. – Nie będę z tym polemizował. Jeśli ktoś zapłacił za bilet, to może to robić – stwierdził Czesław Michniewicz, selekcjoner kadry.
– Wiedzieliśmy, że Holendrzy będą częściej przy piłce, bo grają tak na każdym stadionie na świecie. Naszą defensywę, przy obu straconych golach, gubiły podania na jeden kontakt. Rywal trafił, nam się to nie udało. Media piszą o reprezentacji, są zaangażowane w opisywanie historii pojedynków. Od 43 lat nie wygraliśmy z Holandią. Była szansa na zmianę, choć nie mieliśmy wielu sytuacji w ofensywie. Inaczej niż goście– stwierdził Czesław Michniewicz, selekcjoner reprezentacji Polski.
– Virgil van Dijk ma łatwiej, gdy musi mierzyć się z dwoma napastnikami. Większe kłopoty zaczynają się dla niego, kiedy pojawia się taktyka z atakującym i dwoma ruchliwymi zawodników, którzy wbiegają z głębi pola, a tak jest w przypadku Szymańskiego czy Zielińskiego – powiedział Michniewicz.
Michniewicz nie miał wątpliwości, że jedna sytuacja była niezwykle istotna i mogła zaważyć na wyniku. – Milik musi strzelić gola w sytuacji, którą miał. Drugiej takiej okazji na ogół już nie ma. Swoją próbę miał również Szymański, a chwilę później goście wyszli na prowadzenie 2:0. Nam nie udało już się powrócić do odpowiedniej gry – stwierdził szkoleniowiec biało-czerwonych.
– Patrząc na to jak graliśmy i straciliśmy gole, miałem wiele zastrzeżeń. Kiedy kibic przychodzi na mecz i jego ukochana kadra przegrywa, to może czuć rozczarowany. Były gwizdy? Nie dyskutuję z tym. Każdy zapłacił bilet i ma do tego prawo. Inna sprawa, że Holandia to ekipa będąca w gronie faworytów do wygrania mundialu. Jesteśmy gdzieś indziej, co nie oznacza, że nie mamy swoich ambicji. Musimy podążać w kierunku większej dokładności i solidniejszego budowania akcji. Dodatkowo dobrze utrzymują się przy piłce. Powiedziałbym, że to wszystko dotyczy bardziej złożonego problemu – ocenił Michniewicz.
Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych Partnerów z IAB* (1009 firm) oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP (88 firm), w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności) i pozostałych, które wskazujemy poniżej, a także zgody na udostępnianie przez nas identyfikatora PPID do Google.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie naszych poszczególnych serwisów zwanych dalej „Portalem”, w tym informacje zapisywane za pomocą technologii takich jak: pliki cookie, sygnalizatory WWW lub innych podobnych technologii umożliwiających świadczenie dopasowanych i bezpiecznych usług, personalizację treści oraz reklam, udostępnianie funkcji mediów społecznościowych oraz analizowanie ruchu w Internecie.
Twoje dane osobowe zbierane podczas odwiedzania przez Ciebie poszczególnych serwisów na Portalu, takie jak adresy IP, identyfikatory Twoich urządzeń końcowych i identyfikatory plików cookie, informacje o Twoich wyszukiwaniach w serwisach Portalu czy historia odwiedzin będą przetwarzane przez TVP, Zaufanych Partnerów z IAB oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP dla realizacji następujących celów i funkcji: przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, stosowania badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści, dopasowywania i połączenia źródeł danych offline, łączenia różnych urządzeń, użycia dokładnych danych geolokalizacyjnych, odbierania i wykorzystywania automatycznie wysłanej charakterystyki urządzenia do identyfikacji.
Powyższe cele i funkcje przetwarzania szczegółowo opisujemy w Ustawieniach Zaawansowanych.
Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać w Ustawieniach Zaawansowanych lub klikając w „Moje zgody”.
Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych oraz wniesienia skargi do UODO.
Dane osobowe użytkownika przetwarzane przez TVP lub Zaufanych Partnerów z IAB* oraz pozostałych Zaufanych Partnerów TVP mogą być przetwarzane zarówno na podstawie zgody użytkownika jak również w oparciu o uzasadniony interes, czyli bez konieczności uzyskania zgody. TVP przetwarza dane użytkowników na podstawie prawnie uzasadnionego interesu wyłącznie w sytuacjach, kiedy jest to konieczne dla prawidłowego świadczenia usługi Portalu, tj. utrzymania i wsparcia technicznego Portalu, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, dokonywania pomiarów statystycznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Portalu. Na Portalu wykorzystywane są również usługi Google (np. Google Analytics, Google Ad Manager) w celach analitycznych, statystycznych, reklamowych i marketingowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz realizacji Twoich praw związanych z przetwarzaniem danych znajdują się w Polityce Prywatności.